Operator preluare sesizari - Partener Enel

Companie: Valoris

TipJob:

Domeniu: Customers / Client Service

Responsabilități:

Ne dorim de la tine:

sa ai cunostinte de utilizare PC;
sa iti placa sa lucrezi atat in echipa cat si individual;
sa fii comunicativ si sociabil;
sa ai o atitudine orientata catre client.

Cerințe:

preluarea apelurilor din partea abonatilor Enel;
identificarea abonatilor in baza de date;
oferirea suportului necesar in identificarea problemei;
transferarea solicitarii catre departamentul tehnic pentru solutionare;
Se lucreaza 5/7 zile, program full time in 3 ture dupa cum urmeaza:
6:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-6:00.

Ofertă:

Locatie centrala: Piata Victoriei;
Pachet salarial compus din: parte fixa + tichete de masa + spor de noapte;
Posibilitatea de avansare in cadrul companiei dupa 6 luni in functie de rezultate;
Colectiv numeros si prietenos;
Flexibilitate si intelegere din partea echipei;
Suport permanent in procesul de invatare si dezvoltare;

Hai sa ne cunosti!