Operator Call-Center PART-TIME

Companie: Valoris

TipJob: Part-time

Domeniu: Customers / Client Service

Responsabilități:

• Cunostinte de operare pe calculator (Windows, MS Office), viteza mare de dactilografiere;
• Abilitati excelente de comunicare si o atitudine orientata spre client;
• Auto-motivare si spirit de echipa;
• Atitudine pozitiva, dorinta de a invata lucruri noi, insistenta;
• Punctualitate si abilitatea de a realiza mai multe activitati in acelasi timp;
• Experienta anterioara intr-un call center constituie avantaj.

Cerințe:

• Efectuarea/primirea de apeluri si gestionarea lor conform procedurilor specifice;
• Documentarea interactiunilor in sistemele specifice;
• Indeplinirea obiectivelor specifice per proiect/serviciu;
• Bonuri de masa + bonusuri in functie de performanta;
• Oportunitate de a lucra pentru clienti renumiti pe piata;
• Candidatii fara experienta, dar cu potential vor fi ajutati sa-si dezvolte abilitatile;
• Sansa de a construi o cariera in domeniul comunicarii intr-un mediu tanar si dinamic;
• Oportunitati de promovare;
• Training-uri specializate si suport continuu pentru cresterea profesionala cu o echipa entuziasta de tineri profesionisti.