Job Full Time/Part Time Germana Conversational

Companie: Valoris

Oraș: București

Valabilitate: 2018-08-13 - 2019-09-22

TipJob:

Domeniu: Customers / Client Service

Responsabilități:

Cand erai mic fredonai cu prietenii “Schneller, Schneller das ist gut” din melodia celor de la Voltaj si iti placea cum suna, iar acum stii si ce inseamna versurile? Te vrem in echipa noastra! Daca iti doresti sa-ti perfectionezi germana si engleza, vrei sa incerci lucruri noi, esti vorbaret si pui pasiune in ceea ce faci, aplica la noi!

Cerințe:

Sa vorbesti limba engleza si germana la un nivel entry/mediu (te ajutam noi sa iti perfectionezi nivelul)
Sa fii glücklich si team player 😊.

Sa acorzi suport clientilor prin telefon si email;
Sa le spui informatiile pe care le-ai primit in training;

Ofertă:

Pe langa pachetul atractiv oferim tichete de masa, bonusuri de performanta si premii lunare;
Abonament medical la Regina Maria, posibilitatea de a comanda carti prin Bookster;
Training-uri de start-up si traininguri de dezvoltare profesionala (aprofundare germana/engleza, instrumente avansate de customer care etc);
Colegi simpatici, concursuri interne, iesiri in oras si alte activitati de echipa;
Posibilitati reale de crestere profesionala in cadrul companiei;
Program de lucru in ture luni - duminica

Pentru a aplica trebuie să ai un cont de utilizator si să fi conectat în sistem.
Intră în cont

Împarte cu prietenii: Facebook Google+
Ultima actualizare a ofertei: 2018-08-13 12:30:39