Consultant telemarketing - Part-time/Full-time

Companie: SC MELLON ROMANIA SA

TipJob: Part-time

Domeniu: Bănci

Responsabilități:

Dorim sa se alature echipei noastre din Call Center persoane dinamice, deschise si flexibile care vor avea urmatoarele responsabilitati:

- desfasurarea de activitati de telemarketing prin contactarea telefonica a clientilor unei importante institutii financiar bancare de pe piata romaneasca;
- promovare / vanzare produse bancare;

Cerințe:

- absolvent de studii medii;
- foarte bune aptitudini de comunicare;
- capacitatea de a lucra in echipa.

- Pachet salarial atractiv (salariu fix + bonusuri in functie de performanta);
- Posibilitatea de a promova in cariera;
- Competitii si concursuri motivationale;
- Interactiunea directa cu mediul bancar, ce constituie o excelenta rampa de lansare in crearea unei cariere in acest domeniu;
- Perfectionare profesionala prin participarea la trainguri - atat tehnice cat si de soft-skills - si prin lucrul efectiv alaturi de o echipa de profesionisti;
- Desfasurarea activitatii intr-un mediu de lucru placut, utilat modern si menit sa te ajute in desfasurarea activitatii zilnice

PS: Bonusul tau poate incepe chiar din prima zi. Recomanda un prieten si vei fi recompensat pe masura! :)