Asistent Manager Centru Distributie

Companie: S.C. Macromex SRL

TipJob: Traineeship

Domeniu: Transport / Distribuție / Depozitare

Responsabilități:

Ocupantul acestui post sprijina activitatea Managerului Centru Distributie pentru a asigura respectarea procedurilor de exploatare a masinilor companiei si optimizarea procesului de distributie, in vederea incadrarii in costurile bugetate.

Cerințe:

Absolvent studii medii - de preferat in domeniul tehnic, studiile superioare reprezinta avantaj;
- Experienta anterioara intr-un post similar: min. 1 an;
- Cunostinte bune utilizare PC;
- Capacitate de analiza a informatiilor;
- Abilitati de adaptare si lucru in echipa;
- Permis de Conducere cat B.

Oferim pachet salarial motivant, mediu de lucru dinamic, posibilitati de instruire si dezvoltare a carierei.