Antrenor sport si fitness

Companie: Jobs4Hotels

Oraș:

Valabilitate: 2014-06-02 - 2014-06-16

TipJob: Internship

Domeniu: Turism

Responsabilități:

Daca sportul este pasiunea ta, atunci locul tau este in echipa noastra.

Cerințe:

Experienta in sport (fitness, dans, etc.);

Buna capacitate de planning si organizare;

Printre resposabilitatile tale se vor numara si activitati de vanzari si marketing;

Persoana cu o situatie de studiu buna (diploma de absolvire a liceului);

Experienta minima in domeniul hotelier, dobandita in cadrul unui alt internship sau la un job de vara;

Limba engleza la nivel mediu – avansat;

Foarte bune abilitati de lucru la calculator;

Persoana creative, entuziasta, ambitioasa, manierata;

Posibilitate de lucru in week-end sau in zilele de sarbatori

Aspect fizic placut

Ofertă:

Locatia jobului: Bad Saarow

Asezat in mijlocul unui superb peisaj alpin, cu arhitectura specifica anticelor castele, complexul A-ROSA impresioneaza prin locatia sa unica. Persoanele care doresc recreere si odihna sunt primite in acest mediu exclusivist. SPA –ROSA ofera numeroase tratamente de infrumusetar iar cele trei restaurante vor asigura momente culinare de neuitat.

Daca doresti sa iti pui bazele unei cariere reusite in domeniul hotelier, atunci locul tau este langa noi.

A-ROSA Resorts ofera training-uri la cele mai inalte standarde unde informatiile sunt oferite de specialisti in acest domeniu. Suntem un brand care isi creeaza viitorul tinand cont de fiecare membru al echipei sale. Oferim un mediu de lucru in care fiecare persoana conteaza.

Compania accepta doar CV-uri in limba germana/engleza. CV-urile trimise in alte limbi vor fi respinse automat.

Pentru a aplica trebuie să ai un cont de utilizator si să fi conectat în sistem.
Intră în cont

Împarte cu prietenii: Facebook Google+
Ultima actualizare a ofertei: 2014-06-02 16:35:29