Suport Tehnic Limba Engleza – Partener BitDefender

Companie: Valoris

Oraș: Râmnicu Vâlcea

Valabilitate: 2018-09-11 - 2019-03-20

TipJob:

Domeniu: Customers / Client Service

Responsabilități:

Esti o persoana tehnica, ti-ai invatat atat de bine parintii sa se descurce cu Windows 10 si deja nu te mai suna din 5 în 5 minute? E timpul sa iti trasformi abilitatile intr-un job full time! Cautam Suport Tehnic pentru proiectul Bitdefender si avem nevoie de cineva ca tine!

Cerințe:

Activitatea este in limba engleza si presupune preluarea solicitarilor primite din partea clientilor Bitdefender, prin telefon, e-mail si chat.
- Program de lucru flexibil part time/full time, organizat in functie si de disponibilitatea ta.
De exemplu : 06:00 - 14:00 / 14:00 / 14:00 - 22:00 / 16:00 - 00:00 / 17:00 - 01:00 / 18:00 - 02:00 / 19:00 - 03:00 / 20:00 - 04:00 / 21:00 - 05:00;
- Traininguri specializate platite;
- Salariu fix + tichete de masa + bonusuri lunare de performanta, ce vor creste progresiv odata cu experienta acumulata de tine pe proiect;
- Posibilitati reale de promovare in cadrul companiei.
- Oportunitatea de a acumula experienta in domeniul IT - Software.
Si pentru ca intelegem importanta imbinarii lucrului cu o atmosfera relaxanta - concursurile, zilele tematice si iesirile intre echipe sunt nelipsite.

Ofertă:

PS. Iti poti lua si prietenii cu tine daca doriti sa faceti parte din aceeasi echipa :)

Pentru a aplica trebuie să ai un cont de utilizator si să fi conectat în sistem.
Intră în cont

Împarte cu prietenii: Facebook Google+
Ultima actualizare a ofertei: 2018-09-11 11:45:41