Sherlock Holmes Sales Engineer

Companie: Exenne Technologies SRL

Oraș: București

Valabilitate: 2018-06-07 - 2018-09-30

TipJob: Internship

Domeniu: IT Hardware / IT Software

Responsabilități:

Esti o persoana curioasa? Iti place sa rezolvi puzzle-uri?
Vrei sa vezi cum reactioneaza creierul uman la stimuli externi?

Inseamna ca ai exact drive-ul pe care il cautam la noul nostru coleg, care se va ocupa de explorarea si dezvoltarea proiectelor noi de vanzari.

Sherlock Holmes-ul din echipa noastra va avea ca task-uri:
• cercetarea pietei cu un ochi de vultur
• depistarea acului si atei in carul cu fan
• tragerea de firul de ata, pentru a insira oportunitatile
• utilizarea celui de-al saptelea simt pentru a depista nevoile clientilor
• gasirea fiecarui indiciu care face parte din puzzle
• conectarea pieselor intr-o forma care sa produca valoare

Cerințe:

Ce calitati de investigator trebuie sa ai:
• dorinta arzatoare de crestere
• setea de cunostere a unui ratacitor in desert
• energia molipsitoare de la plecarea intr-o calatorie mult asteptata
• capacitatea de efort (il stii pe Atlas, care tine in spate Pamantul?)
• puterea de lupta a omului care stie ca are doar de castigat

Ofertă:

Care este rasplata pentru investigatiile tale:
• dezvolti un simt extraordinar pentru oportunitatile de business
• inveti sa creezi si sa modelezi proiecte scalabile si de succes
• intelegi pshilogia clientilor ca atunci cand te-ai afla in capul lor
• lucrezi intr-o echipa care iti insufla energia sa castigi chiar si bataliile cu morile de vant

Noi suntem eDevize.

Dezvoltam software pentru analiza costurilor in constructii si cautam un Shelock Holmes, care sa cerceteze si dezvolte idei noi de proiecte de vanzari, prin care sa aducem valoare in piata constructiilor.

Hai in echipa noastra!
Trimite-ne un CV la cariere@edevize.ro.

Pentru a aplica trebuie să ai un cont de utilizator si să fi conectat în sistem.
Intră în cont

Împarte cu prietenii: Facebook Google+
Ultima actualizare a ofertei: 2018-05-22 10:16:37