Secretara

Companie: SC CAROLI FOODS GROUP SRL

Oraș: București

Valabilitate: 2014-08-22 - 2014-09-08

TipJob: Part-time

Domeniu: Secretariat

Responsabilități:

Responsabilitati:

- Activitati de receptie
- Preia apelurile telefonice si efectueaza legaturile cu interiorul si exteriorul firmei
- Gestioneaza corespondenta si documentele primite pe diverse cai (fax, posta, e-mail, curieri)
- Stabileste si organizeaza intalniri, vizite pentru management
- Se ocupa de aranjamentele de calatorie pentru angajatii firmei
- Se ocupa de activitatile de protocol
- Pastreaza ordine in documentele pe care le utilizeaza (arhiveaza, clasifica)
- Efectueaza traduceri diverse - documente din romana- engleza si invers.

Cerințe:

Candidatul ideal:

- Studii medii (studiile superioare reprezinta avantaj)
- Cunostinte de operare pe calculator - MS Office, Outlook, Internet
- Cunostinte de limba engleza
- Experienta pe un post similar, reprezinta un avantaj
- Foarte bune abilitati de relationare si comunicare
- Rezistenta la stres, orientare spre client, atitudine proactiva

Pentru a aplica trebuie să ai un cont de utilizator si să fi conectat în sistem.
Intră în cont

Împarte cu prietenii: Facebook Google+
Ultima actualizare a ofertei: 2014-08-22 15:31:56