Reprezentant relatii client

Companie: Valoris

Oraș: București

Valabilitate: 2015-07-13 - 2015-08-13

TipJob:

Domeniu: Customers / Client Service

Responsabilități:

“Esti pasionat de interactiunile cu oamenii? Iti plac provocarile si iti doresti sa lucrezi intr-o companie in care eforturile tale sunt apreciate? Te provocam sa te alaturi echipei noastre!

De ce sa aplici?

Pentru ca:

o Esti tenace si atitudinea pozitiva te insoteste pretutindeni
o Esti deschis si comunici cu usurinta
o Ai o atitudine orientata spre client
o Esti auto-motivat si cu spirit de echipa
o Tastatura si mouse-ul nu reprezinta un secret pentru tine; cu alte cuvinte, te descurci in utilizarea calculatorului si poti realiza mai multe activitati in acelasi timp

Ce iti oferim?

o Sansa de a te alatura unei echipe formata din oameni tineri, dinamici si independenti, alaturi de care sa lucrezi
o Ocazia “sa cresti” din punct de vedere profesional alaturi de noi, deoarece oferim oportunitati de promovare
o Oportunitatea de a lucra pentru companii de renume
o Salariu fix si bonusuri atractive corespunzatoare performantelor individuale si de echipa

Cerințe:

Ce vei face?

o Vei participa la training-uri de specialitate care sa te ajute sa te dezvolti si sa inveti informatiile necesare pentru desfasurarea activitatii
o Vei prelua/efectua apeluri telefonice si le vei gestiona conform procedurilor de lucru
o Vei ajuta la indeplinirea obiectivelor specifice per proiect/serviciu
o Vei fi proactiv in abordarea clientilor si in identificarea nevoilor acestora
o Vei fi sustinut in activitate prin suport continuu din partea intregii echipe astfel incat sa atingi performanta

Aceasta este oportunitatea ideala pentru tine! Aplica acum!”

Pentru a aplica trebuie să ai un cont de utilizator si să fi conectat în sistem.
Intră în cont

Împarte cu prietenii: Facebook Google+
Ultima actualizare a ofertei: 2015-07-13 11:24:44