Organizator de evenimente

Companie: Jobs4Hotels

Oraș:

Valabilitate: 2014-06-02 - 2014-06-16

TipJob: Internship

Domeniu: Secretariat

Responsabilități:

Cerințe:

Ofertă:

Locatia jobului: Dresden

Oferim un loc de munca interesant si variat intr-un hotel exclusivist, modern, cu o echipa extrem de motivata, cu experienta.

Complexul hotelier Steigenberger, cu o experienta de peste 80 de ani, ofera cele mai bune servicii clientilor sai. Pentru realizarea acestui lucru alegem intotdeauna sa lucram cu cei mai buni. Alege un stagiu de practica in cadrul companiei noastre, pentru a invata la cele mai inalte standarde.

Trimite-ne CV-ul tau, impreuna cu o scrisoare de intentie care sa cuprinda detaliile legate de asteptarile salariale si data de la care poti incepe, cat mai repede. Compania accepta doar CV-uri in limba engleza/germana. CV-urile in alte limbi vor fi respinse automat.

Mancarea si cazarea este asigurata, insa hotelul nu ofera alte compensatii!

Pentru a aplica trebuie să ai un cont de utilizator si să fi conectat în sistem.
Intră în cont

Împarte cu prietenii: Facebook Google+
Ultima actualizare a ofertei: 2014-06-02 16:22:08