Operator vanzari prin telefon - Partener Orange

Companie: Valoris Center

Oraș: București

Valabilitate: 2019-09-18 - 2019-12-17

TipJob: Part-time

Domeniu: Customers / Client Service

Responsabilități:

Aici vei gasi o echipa dinamica si in continua dezvoltare. Ne plac interactiunile cu
oamenii, provocarile pe care le intalnim si intotdeauna suntem in cautare de noi modalitati
de a ne depasi limitele. Daca si tie iti plac aceleasi lucruri,
Te provocam sa te alaturi echipei noastre de agenti telesales!

Cerințe:

Ne-am dori ca tu sa fii la fel ca noi:

orientat catre rezultate;
cu o fire competitiva;
sa iti placa provocarile si sa lupti mereu pentru ceea ce iti propui.

P.S. Daca ai deja experienta in domeniul vanzarilor, de abia asteptam sa facem schimb de
cunostinte!

Ofertă:

Descrierea jobului
Vei discuta cu clientii si vei incerca sa afli ce li se potriveste;
Vei oferi informatii referitoare la produsele si serviciile Orange;
Vei initia apeluri in vederea promovarii serviciilor de telefonie, televiziune si internet;
Vei trata cu profesionalism toate apelurile pentru a genera vanzari in randul clientilor.

Beneficii:
Program flexibil de 8h/ zi, in intervalul 10:00 – 20:00, de Luni pana Vineri;Bonus nelimitat, in functie de vanzarile generate;
Acces la training-uri sustinute de specialist si formare continua;
Concursuri lunare cu premii substantiale;
Posibilitate de promovare in cadrul companiei.

Pentru a aplica trebuie să ai un cont de utilizator si să fi conectat în sistem.
Intră în cont

Împarte cu prietenii: Facebook Google+
Ultima actualizare a ofertei: 2019-09-18 10:48:36