Operator telesales – partener Enel

Companie: Valoris

Oraș: București

Valabilitate: 2018-04-16 - 2018-05-31

TipJob: Part-time

Domeniu: Audit / Consultanță

Responsabilități:

Ce trebuie sa faci tu este foarte simplu!
- Sa preiei apelurile telefonice si solicitarile clientilor de pe e-mail;
- Sa notezi si sa actualizezi, in aplicatia interna, informatiile obtinute;
- Sa asculti, intelegi, zambesti si din nou sa asculti, astfel incat la finalul conversatiei clientul sa fie multumit.

P.S. Activitatea se desfasoara in limba romana si nu implica vanzare.

Cerințe:

Si tu poti face parte din echipa noastra daca:
- stii sa utilizezi un calculator si esti la inceput de drum in cariera;
- esti student sau ai cel putin studii medii;
- iti place sa vorbesti la telefon si sa fii platit pentru asta;
- esti sociabil, pozitiv si mereu cu zambetul pe buze;
- iti exprimi cu usurinta ideile;

Ofertă:

Ce vei castiga din aceasta experienta:
- un program organizat in intervale orare flexibile (8h/zi, 5 zile/saptamana). Exista posibilitatea de a face schimburi de tura, pentru a ajunge la cursuri/examene sau pentru evenimente personale!
- un pachet de beneficii stimulativ: salariu fix+ tichete de masa+ bonusuri +decontare transport + diverse premii;
- o perioada de training platita;
- acces gratuit la cartile din biblioteca companiei;
- O colaborare de lunga durata, asadar contractul tau de munca va fi pe perioada nedeterminata;
- Vei primi suport si feedback din partea supervisor-ul tau privind activitatea desfasurata, astfel incat sa puteti identifica impreuna nevoile tale de training si dezvoltare;
- O locatie buna si un mediu prietenos de lucru.
Asteptam cv-ul vostru pe cariere@valoris.ro.

Pentru a aplica trebuie să ai un cont de utilizator si să fi conectat în sistem.
Intră în cont

Împarte cu prietenii: Facebook Google+
Ultima actualizare a ofertei: 2018-04-16 12:51:22