Intership Achizitii/Logistica/Vanzari/Administrativ/IT

Companie: Renania Trade

Oraș: Târgu Mureș

Valabilitate: 2014-03-24 - 2014-03-24

TipJob: Internship

Domeniu: Achiziții / Logistică / Aprovizionare

Responsabilități: Acest program are ca scop atragerea si pregatirea celor mai buni studenti in vederea colaborarii ulterioare in calitate de angajati. Responsabilitatile fiecarul practicant vor fi stabilite in functie de departmental ales

Cerințe: •Student/Masterand; •Excelente abilitati de comunicare; •Orientare catre dezoltarea profesionala; •Initiativa, perseverenta, flexibilitate; •Cunostinte de operare calculator: Word, Excel •Cunostinte de limba engleza – nivel mediu; •Capacitate de analiza logica a situatiilor si informatiilor;

Ofertă: Oferta (bonusuri, beneficii) •Dezvoltarea competentelor si cunostintelor specifice ariei de interes; •Oportunitati de cariera; Studentii/Masteranzii afla: •Care sunt tehnologiile folosite pentru protectia muncii; •Care sunt metodologiile cu care noi, partenerii si clientii nostri lucram; •Care sunt conditiile de lucru, atmosfera din companie si din echipele in care veti fi integrati; •Care sunt valorile in care noi credem si pe care le promovam.

Pentru a aplica trebuie să ai un cont de utilizator si să fi conectat în sistem.
Intră în cont

Împarte cu prietenii: Facebook Google+
Ultima actualizare a ofertei: 2014-03-24 15:56:23