Internship platit NNC Services

Companie: NNC SERVICES

Oraș: București

Valabilitate: 2016-11-17 - 2016-12-17

TipJob: Internship

Domeniu: Marketing / Cercetări / Sondaje

Responsabilități:

Compania NNC Services este în căutare de interni dornici să învețe și să lucreze în Marketing și Lead Generation.

Avem o echipă tânără, cu experiență în marketing și comunicare B2B, care te poate învăța cum se creează pe bune campanii de promovare și dezvoltare pentru companii din S.U.A și Europa.

Cerințe:

Căutăm studenți/masteranzi pasionați de marketing și prieteni la cataramă cu Google, LinkedIn, XING și/sau alte platforme de business.

Ofertă:

Posturile de internship sunt plătite și se adresează persoanelor care doresc să lucreze full time.

Așteptăm CV-ul tău pe adresa office@nnc-services.com. Avem 2 posturi de internship care își așteaptă candidații!

BONUS: Internii pot primi la sfârșitul internshipului oferte de a rămâne în echipa NNC.

Pentru a aplica trebuie să ai un cont de utilizator si să fi conectat în sistem.
Intră în cont

Împarte cu prietenii: Facebook Google+
Ultima actualizare a ofertei: 2016-11-17 13:52:22