Dezvoltator lectii platforma e-learning

Companie: MY KOOLIO

Oraș: București

Valabilitate: 2016-04-04 - 2016-04-07

TipJob: Part-time

Domeniu: IT Hardware / IT Software

Responsabilități:

• Vei transpune lecțiile pregătite de către echipa de profesori MyKolio sub formă de conținut interactiv pentru platforma MyKoolio, folosind aplicația Articulate
• Vei testa toate funcționalitățile conținutului educațional creat din perspectiva utilizatorului
• Vei implementa toate corecturile echipei de profesori asupra conținutului creat
• Vei testa diverse funcționalități noi ale platfomei
• Vei localiza diverse module ale platformei de elearning suport

Cerințe:

• Folosești bine computerul – programele uzuale
• Ești interesat de IT & educație
• Lucrezi bine singur, dar și în echipă
• Ești dornic să înveți lucruri noi

Ofertă:

• posibilitatea de a contribui la dezvoltarea conținutului MyKoolio - prima platfomă de e-learning din Romania cu adevărat gândită pentru elevi
• program part-time & flexibil – pentru a nu neglija propria ta educație
• pachet salarial competitiv
• training gratuit în programul Articulate
• mediu de lucru plăcut & antrenant
• amplasament central – zona Piața Universității – pentru a ajunge la noi rapid și ușor

Pentru a aplica trebuie să ai un cont de utilizator si să fi conectat în sistem.
Intră în cont

Împarte cu prietenii: Facebook Google+
Ultima actualizare a ofertei: 2016-04-04 12:39:07