Customer suport limba germana

Companie: Teleperformance

Oraș: București

Valabilitate: 2014-10-16 - 2014-11-30

TipJob: Part-time

Domeniu: Customers / Client Service

Responsabilități:

Ofera suport prin telefon , mail sau chat in limba germana utilizatorilor de jocuri pe calculator.

Cerințe:

Cunosterea la un nivel avansat a limbii germane atat scris cat si vorbit
Cunostinte medii IT
Cunoastearea limbii engleze la un nivel conversational ( training-ul va fi in limba engleza)
Pasiunea pentru jocuri si tot ce este nou in acest domeniu.
Experienta in call center este un avantaj.

Ofertă:

- program flexibil
- pachet salarial fix+ bonuri de masa
- bonusuri in functie de realizari
- perioada de training platita
- participarea la proiecte variate si dinamice in cadrul carora iti poti perfectiona cunostintele si dezvolta noi abilitati
- perfectionare profesionala continua prin lucrul efectiv alaturi de o echipa de profesionisti

Pentru a aplica trebuie să ai un cont de utilizator si să fi conectat în sistem.
Intră în cont

Împarte cu prietenii: Facebook Google+
Ultima actualizare a ofertei: 2014-10-16 17:17:02