Consultant preluare comenzi - Partener FLANCO

Companie: Valoris

Oraș: București

Valabilitate: 2018-09-26 - 2019-01-10

TipJob:

Domeniu: Customers / Client Service

Responsabilități:

Experienta nu reprezinta un “must have”, trebuie doar sa ai o atitudine pozitiva si o dorinta continua de a invata.
Cum ne dorim sa fii:
• Iti doresti sa lucrezi intr-un mediu placut, dar fara a neglija importanta rezultatelor obtinute;
• Ai abilitati de comunicare si claritate in exprimare;
• Desi nu ai o experienta profesionala bogata, te adaptezi si inveti repede;
• Esti orientat catre clienti si iti place sa ajuti;
• Esti ca noi: o echipa de persoane deschise, calme, responsabile si punctuale;

Cerințe:

Ce vei face?
• Vei participa la training-uri de specialitate care te vor ajuta sa inveti si sa te dezvolti;
• Vei fi proactiv in identificarea nevoilor clientilor si vei oferi asistenta prin telefon si e-mail;
• Vei oferi informatii despre produse si vei inregistra comenzile clientilor in sistem;
• Activitate de back office - vei nota si actualiza in aplicatiile interne informatiile obtinute
• Vei fi sustinut in activitate prin suport continuu din partea intregii echipe;

Ofertă:

Ce beneficii ai?
• Contract pe perioada nedeterminata, program de lucru flexibil (8 ore/zi);
• Abonament medical la Regina Maria, acces la biblioteca Bookster;
• Perioada de training platita la inceputul activitatii si traininguri periodice;
• Colegi simpatici, concursuri interne, iesiri in oras si alte activitati de echipa;
• Oportunitatea de a te dezvolta personal si profesional: posibilitati reale de crestere profesionala in cadrul companiei.

Pentru a aplica trebuie să ai un cont de utilizator si să fi conectat în sistem.
Intră în cont

Împarte cu prietenii: Facebook Google+
Ultima actualizare a ofertei: 2018-09-26 12:59:21