Consultant imobiliar - partener

Companie: Ascendent Lux

Oraș: Brașov

Valabilitate: 2014-03-14 - 2014-03-14

TipJob: Internship

Domeniu: Imobiliare

Responsabilități: administrare portofoliu de exemplu: - Contactarea si oferirea de consultanta imobiliara clientilor; - Promovarea ofertelor prin intermediul sistemelor speciale puse la dispozitie de companie; - Coordonarea procesului de vanzare pana la finalizare;etc.

Cerințe: abilitate in comunicare experienta in domenii de relatii cu publicul preferabil peste 35 ani posesor auto

Ofertă: Compania Ascendent, filiala imobiliare Brasov, doreste colaborator pentru departamentul consultanta si intermedieri imobiliare. Se cere experienta in domeniu de minim 3 luni, abilitate in comunicare, automotivare, posesor auto, varsta peste 35 ani. Se ofera: instrumente de lucru performante, cursuri gratuite, asistenta permanenta, conditii personalizate de lucru, salarizare parteneriala. Pentru relatii suplimentare si prelucrare Cv adresa noastra este : Brasov,Strada Nicolae Iorga , nr.14 , e-mail sau telefon 0744516223, 0736797203 . Multumim ca ati acordat atentie anuntul nostru .

Pentru a aplica trebuie să ai un cont de utilizator si să fi conectat în sistem.
Intră în cont

Împarte cu prietenii: Facebook Google+
Ultima actualizare a ofertei: 2014-03-14 12:47:25