Agent Telesales - Partener Orange

Companie: Valoris

TipJob: Part-time

Domeniu: Sales / Vânzări / Comerț

Responsabilități:

Cu sau fara experienta, in cautarea unui job stabil, echipa noastră de telesales te așteaptă în prima linie să ne reprezinți și să le prezinți telefonic clienților ultimele oferte Orange.

Rolul tau va fi sa:

​• Discuti cu clientii telefonic si sa afli ce li se potrivesti
• Oferi informaţii corecte referitoare la produsele şi serviciile Orange;
• Sa vinzi servicii de telefonie, TV şi internet in randul clienţilor existenţi.

Ofertă:

Noi iti vom oferi:

• Un program de lucru flexibil, 6h/8h/zi, in intervalul 10:00 – 20:00, de Luni până Vineri;
• Acces la training-uri sustinute de specialisti si formare continuă;
• Evenimente interne, concursuri motivaţionale, activităţi împreună cu echipa;
• Salariul fix, bonuri de masă şi posibilitatea de a-ţi mări considerabil veniturile prin bonusuri;
• Asigurare medicala privata.

Trimite-ne CV-ul tau si in cel mai scurt timp te contactam pentru stabilirea unei discutii!