3d artist architectural visualisation

Companie: Pickant Studio SRL

Oraș: Iași

Valabilitate: 2014-05-21 - 2014-06-21

TipJob: Internship

Domeniu: Arhitectură / Design

Responsabilități:

generare de imagini si postprocesare pentru vizualizari arhitecturale

Cerințe:

cunostinte solide de 3dsmax, Sketch-up, Vray, Vegas movie  si postprocesare in programe de editare photo si video, disponibilitate la efort,profesionalism, gestionarea eficienta a resurselor hardware, abilitatea de a lucra sub presiunea timpului, asumarea responsabilitatilor.

nu este obligatorie calificarea de arhitect sau designer, dar cunostintele avansate din domeniu reprezinta un mare plus.

Ofertă:

asa cum stiti internship insemna flexibilitate deci totul este negociabil de la programul de lucru, durata shi plata totul in functie de abilitatile celor ce aplica. Pickant Studio isi rezerva insa dreptul de a refuza aplicantii fara a oferi explicatii sau vreo motivare in scris sau verbal; de asemenea compania isi rezerva dreptul de a intrerupe stagiul in orice moment in aceleasi conditii de mai sus. Daca abilitatile shi comportamentul pe toata perioada vor fi apreciate compania va poate inscrie intr-un program de training profesional, si incheierea unui agreement pe o perioada mai lunga.

Pentru a aplica trebuie să ai un cont de utilizator si să fi conectat în sistem.
Intră în cont

Împarte cu prietenii: Facebook Google+
Ultima actualizare a ofertei: 2014-05-21 22:02:07